środa, 26 lipca 2017

10 filmów, które polecam obejrzeć

Witajcie, 
Ja jestem Imm, a to jest pierwszy wpis z nowej serii.

    Jestem fanką oglądania seriali i filmów. Serię o serialach już prowadzę. Teraz przyszedł czas na filmy. Obejrzałam ich sporo. Chciałabym się nimi podzielić. Dodatkowo są wakacje, a pogoda jest jaka jest. Przynajmniej u mnie jest bardzo brzydko, albo na tyle gorąco, że i tak się nie chce wychodzić z domu. Wiem też, że dużo osób poszukuje fajnych filmów. Sama często wpisuję w wyszukiwarkę: "fajne filmy". Na mojej liście jest dużo popularnych filmów, ale są też takie mniej znane. Komedie, horrory, przygodowe, fantasy- każdy znajdzie coś dla siebie. 
Kolejność jest całkowicie przypadkowa. Nie ukrywam, że pierwszy film jest moim totalnym ulubieńcem i widziałam go chyba sześć razy.

1. Dary Anioła: Miasto kości

Clary Fray odkrywa, że jej rodzina skrywa pewną tajemnicę. Mianowicie, że należą do Nocnych łowców. Ich zadaniem jest ochrona świata przed demonami. Wkrótce w tajemniczy sposób znika matka bohaterki. Dziewczyna przyłącza się do Nocnych łowców i wkracza do świata podziemnych.

Dramat, fantasy, przygodowy 
2. Love, Rosie

Rosie i Alex są przyjaciółmi od dzieciństwa. Po szalonej nocy Rosie dowiaduje się, że jest w ciąży z najpopularniejszym chłopakiem w szkole. Mimo to dziewczyna namawia przyjaciela, aby pojechał na studia. Gdy Alex wyjeżdża do Ameryki na studia ich przyjaźń zostaje poddana próbie.

Komedia romantyczna 


3. Dawca pamięci

Jonas żyje w świecie bez wad. Społeczeństwo jest szczęśliwe. Nie ma bólu, nieszczęścia, wojny, smutku i wyboru. Każdy żyje według zasad, ma przypisaną rolę. Jonas ma zostać "obrońcą wspomnień". W tym celu zaczyna naukę pod okiem byłego "odbiorcy". Chłopak wkracza w prawdziwy świat, doznaje nowych uczuć. Zdaje sobie sprawę, że społeczeństwo, w którym żyje to oszustwo.

Dramat, Sci-Fi4. Zauroczenie

Scott ma wszystko: urodę, talent powodzenie. Jego pasmo życiowych sukcesów zostaje przerwane. Kontuzja kolana odsuwa go od sportu. W życiu Scotta pojawia się nieśmiała i delikatna Bess. Dziewczyna jest zauroczona chłopakiem. Szybko jej zauroczenie staje się obsesją. Wokół Scotta zaczynają dziać się przerażające rzeczy. Wkrótce chłopak uświadamia sobie, że stał się obiektem chorej fascynacji, która zagraża jego życiu.

Thriller 5. Gwiazd naszych wina

Hazel cierpi na raka tarczycy. Za namową rodziców idzie na spotkanie grupy wsparcia. Poznaje tam Gusa z amputowaną nogą. Z Gusem łączy ją doświadczenie związane z chorobą oraz miłość do książek. Dziewczyna marzyła o poznaniu Pitera Van Houtena. Chłopakowi udaje się do niego dotrzeć. Zostaje zaproszony na spotkanie, na które bierze ze sobą Hazel.

Dramat, romans 6. Zostań jeśli kochasz

Mia to utalentowana dziewczyna. Przed nią stoi trudny wybór. Jeśli opuści dom i podąży za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się przez pewne wydarzenie. Dziewczyna zostaje zawieszona między życiem, a śmiercią. Musi zdecydować po której stronie zostaje.

Melodramat 


7. Koszmar siostry

Jane wiedzie zwyczajne życie policjantki. Pewnego dnia do drzwi jej domu puka starsza siostra. Cassidy przez 16 lat była pacjentką szpitala dla osób chorych psychicznie. Kobieta chce odzyskać córkę, którą zaopiekowała się Jane. Policjantka próbuje przekonać wszystkich, że jej siostra dalej jest niebezpieczna. 

Thriller

8. Pitch perfect

Beca jest studentką pierwszego roku na Uniwersytecie Barton. Wstąpiłam do damskiego chóru  The Bellas. Dziewczyna wnosi dawkę energii do repertuaru zespołu. Razem z koleżankami bierze udział w konkursie kampusu. Rywalizują w nim z męskim zespołem.

Komedia romantyczna, muzyczny 
9. Pitch perfect 2

Zespół przystępuje do konkursu, w którego jeszcze nigdy nie wygrała amerykańska grupa. Do The Bellas dołącza nowa dziewczyna, która wnosi coś nowego. W rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone. Przeciwnicy oprócz talentu mają cięte języki, których nie zawahają się użyć.

Komedia, muzyczny10. The first time 

Historia dwójki uczniów z liceum. Dave jest chłopakiem, który spędza większość czasu na myśleniu o dziewczynie, której nie może mieć. Aubrey to dziewczyna z artystycznymi aspiracjami, której własny chłopak nie rozumie. Ta dwójka nastolatków spotyka się pewnego dnia na imprezie. Przypadkowa rozmowa sprawia, że bohaterowie odkrywają coś całkiem nowego.

Dramat, komedia, romans 
Poprzedni wpis: Imm kupuje #8
Zobacz również: Saal Digital- recenzja fotoksiążki
Polecany wpis: Cytaty #5 Ta książka Cię kocha
Immstagram: gossip.imm
Immchat: gossip_imm

Buziaczki, 
Wasza Imm 

http://kociaczekx3.pinger.pl/m/22240939
https://shysquirrel.wordpress.com/2015/05/14/love-rosie/
http://www.taringa.net/posts/offtopic/19381998/28-Joyas-de-ciencia-ficcion-2014.html
http://www.filmweb.pl/film/Zauroczenie-2013-633128
http://www.spidersweb.pl/rozrywka/2014/11/25/zapisane-w-niebie-john-green-gwiazd-naszych-wina-recenzja-splay/
http://film.onet.pl/zostan-jesli-kochasz
http://www.filmweb.pl/film/Koszmar+siostry-2013-697415
https://pl.pinterest.com/explore/pitch-perfect-movie/
http://www.telegraph.co.uk/film/pitch-perfect-2/review/
http://www.sonypictures.com/movies/thefirsttime/