środa, 19 października 2016

Imm kupuje #2

Witajcie,
Ja jestem Imm, a to jest post z serii Imm kupuje. 

  Do końca dobiega trzecia, a za razem ostatnia część promocji -49% w Rossmannie. Za nami już promocje dotyczące produktów do ust i paznokci oraz kosmetyków do makijażu oczu i brwi. W tamtym tygodniu na moim blogu pojawił się wpis z kosmetykami jakie kupiłam na pierwszej części (*klik*). Dzisiaj przychodzę do Was z Haulem z kosmetykami z drugiej części promocji. 
Jeśli chodzi o produkty do oczu i brwi to nie poszalałam. Kupiłam zaledwie, albo aż trzy rzeczy. Oczywiście tak jak na wcześniejszej turze nie kupiłam nic do paznokci, tak na tej nie kupiłam nic do brwi. Krążyłam wokół kredek, cieni, maskar do brwi jednak nic jakoś nie miało tego czegoś w sobie. Dodatkowo jakiś miesiąc przed promocjami kupiłam maskarę do brwi, która mam nadzieję, że wystarczy mi do kolejnych promocji na wiosnę.
Przejdźmy do konkretów, czyli kosmetyków, które kupiłam.
Jeśli chodzi o oczy to nie mogło zabraknąć tuszy do rzęs. Kupiłam dwa tusze. Jeden bardzo popularny z Lovely, który już miałam i sprawdził mi się super. O drugim słyszałam wiele pozytywnych opinii, dlatego postanowiłam go przetestować. Do przetestowania wzięłam również paletkę cieni, która przyda się np. na Halloween.Lovely Pump upWibo Growing Lashes Simulator Lovely Classic Make Up Kit 

Ostatni post: Podsumowanie września
Zobacz również: Cytaty #1 książki
Polecany post: Witajcie
Inny post z tej serii: Imm kupuje #1

Buziaczki,
Wasza Imm