sobota, 8 października 2016

Imm kupuje #1

Witajcie,
Ja jestem Imm, a to jest pierwszy post z serii Imm kupuje

    Jak pewnie wiecie bądź nie w Rossmannie trwają promocje -49% na kosmetyki do makijażu. Nie ukrywam, że bardzo czekałam na kolejną turę promocji. Na wcześniejszej zbytnio nie poszalałam, nie kupiłam tego co chciałam i potem musiałam zakupić to w tej 'stałej' cenie co się kompletnie nie opłaca, gdy możemy to kupić prawie o połowę taniej. Tym razem postanowiłam lepiej się do tego przygotować, dlatego gdy dowiedziałam się, że taka akcja będzie miała miejsce weszłam na stronę Rossmanna i zaczęłam przeglądać kosmetyki. Oczywiście szukałam też testów na innych blogach. Zrobiłam listę rzeczy, które mniej więcej chcę kupić i przygotowana 30.09.2016 roku weszłam do drogerii. Oczywiście jak to ja nie kupiłam dokładnie tego co chciałam, ale i tak jestem zadowolona z tych produktów. 
Pragnę jeszcze zaznaczyć, że nie kupiłam niczego do paznokci. Żałuję, ale po prostu tak jakoś wyszło.
Przejdźmy już do kosmetyków. Kupiłam dwie kredki do ust i trzy pomadki. Wszystkie same w sobie były już tanie, więc na promocji zapłaciłam za nie 'grosze'. Nie będę nic wiele o nich pisać.  Na pewno gdzieś w jakiś postach czy to w ulubieńcach czy GRWM będą się pojawiać. Jak na razie jestem na etapie testowania ich.
Za wszystkie produkty do ust zapłaciłam 23,63 zł. Bez promocji zapłaciłabym 46,35 zł, czyli o 22,72 zł więcej.   Lovely Color Wear nr 5
Lovely Creamy Color nr 2 
Miss Sporty My BFF Lipstick
Wibo Nude lipss nr 3
Lovely Perfect line nr 3 

Tak się prezentuje kolorki.Na koniec chcę Was jeszcze poinformować, że z każdej 'części' promocji pojawią się osobne posty. 
Prawdopodobnie w następnym tygodniu pojawi się również post z serii GRWM i podsumowanie września. 
Jeśli chcesz być na bieżąco i nie ominąć żadnego wpisu zaobserwuj mój blog. 
Dziękuję za każde wyświetlenia, komentarze i obserwacje. 

Poprzedni post: Imm testuje #1
Zobacz również: Cytaty #1 książki
Polecany post: Imm odpowiada

Buziaczki, 
Wasza Imm